Symfonie možností (SOP)

Co když je každá změna, kterou jste si přáli, žádostí o jinou energii ve vašem životě? 

Přemýšleli jste někdy o tom, že žijeme ve světe tvořeném energií? Doslova všechno je energie – od stromů venku po oblečení, které máme na sobě, dokonce i naše myšlenky, pocity a každá naše volba. Většině z náš však nikdy nebylo ukázáno, jak s těmito energiemi pracovat.

 

Sezení Symfonie vás zve k žití úplně jiným způsobem. Každý člověk má jedinečnou kapacitu přijímat a dávat energie. Sezení Symfonie vám umožňuje vstupovat do toho, co je pro vás a pro vaše tělo správné za hranicemi toho, co jste v této realitě nakoupili jako skutečné. To začíná vytvářet prostor pro vědomí, že bez ohledu na to, jakou realitu aktuálně žijete, není to jediná možná realita, kterou si můžete vybrat. 

Nejedná se o terapii nebo o léčebné sezení – je to průzkum energií s cílem posílit každou osobu, aby věděla, že ví, a co si může vybrat nebo změnit.

Sezení obvykle probíhá na masážním stole a po většinu času pracuji s energiemi kolem těla, vytvářím a otevírám prostor pro to, aby si klient uvědomil možnosti, o kterých možná nikdy předtím neuvažoval. 

 

Sezení Symfonie jsou založena na nástrojích Access Consciousness a na energetické transformaci vytvořené Dr. Dainem Heerem.