Access Bars

The Access Bars je soubor 32 bodů na hlavě, které, když se jich lehce dotknete, stimulují pozitivní změny v mozku a defragmentují elektronické složky stresu, myšlenek a emocí..

Tato jemná neinvazivní technika pracuje na uvolnění jak fyzických, tak psychických bloků uložených v těle a pomáhá facilitovat větší lehkost v různých oblastech života. Bars sezení trvá 60 – 90 minut a můžete ho provést jako jednorázové sezení, měsíčně, týdně nebo jako denní zkušenost.

V současné době se používá v podnikání, ve školách a dokonce i ve vězeních po celém světě, aby přispělo ke zlepšení zdraví a pohody.

Účinky Access Bars jsou Access Bars ® vědecky ověřené, jsou individuální pro každého a liší se sezení od sezení. Ti, kteří Bars obdrželi, po sezení Access Bars říkají, že jim pomohlo s následujícím:

 • Zlepšené fyzické zdraví
 • Lepší duševní pohoda a snížení stresu
 • Zvýšená motivace a snazší komunikace
 • Významný nárůst pocitu radosti, štěstí, vděčnosti, laskavosti a míru
 • Hlubší relaxace a pozitivní účinky na migrény a nespavost
 • Zlepšené duševní zdraví: nižší příznaky deprese, záchvaty paniky, ADD, ADHD & OCD

  CO JE ACCESS BARS®?

  Access Bars je 32 bodů na hlavě (jsou podobné meridiánovým bodům), které když jsou aktivovány, mohou pomoci snížit stres a trauma celého těla, zvýšit pozitivní přístup k životu.

  KDY BYLO POPRVÉ POUŽITO?

  První sezení Bars bylo spuštěno před více než 30 lety zakladatelem Access Consciousness Gary Douglasem.

  JAK FUNGUJE?

  Bars body, když se jich zlehka dotknete, stimulují pozitivní neurologickou odpověď uvnitř příjemce. Zdá se, že to vyvolává přirozenou schopnost těla léčit a usnadňovat fyziologické změny potřebné pro větší pohodu.

  CO ZAHRNUJE SEZENÍ?

  Sezení většinou trvá 60 – 90 minut a máte pocit, jako byste absolvovali jemnou masáž hlavy.

  JE VĚDECKY OVĚŘENO?

  Dr. Terrie Hope PhD, DNM, CFMW publikovala v listopadu 2017 v časopise Energetická psychologie článek: Teorie, průzkum a léčba, kde popisovala, jak výsledky 90 minutového sezení Access Bars naznačovaly významné snížení závažných depresí a úzkostí. Další výzkumy byly udělány v roce 2015 vedoucím neurovědcem Dr. Jeffrey L. Fanninem se 60 účastníky, který objevil, že Access Bars mělo pozitivní neurologický efekt pro příjemce, podobný jaký zažívají pokročilí meditující – dostavily se okamžité výsledky.

   MŮŽE ZASÁHNOUT DO MÉ MEDITACE/ JINÝCH LÉČEBNÝCH METOD, KTERÉ POUŽÍVÁM?

   Většina lidí zjistí, že Access Bars zvyšuje účinky meditativní praxe a v mnoha případech se život stává meditací. Access Bars navíc zvyšuje kapacitu a účinnost dalších léčebných postupů.

    JAK POPULÁRNÍ JE NYNÍ?

    Je praktikováno ve 173 zemích, více než 10 000 vyškolenými facilitátory. Stovky tisíc lidí si užívají každoročně Bars sezení po celém světě.