Abuse Hold

Zažili jste v životě zneužívání?

Fyzické, mentální, emocionální, finanční nebo jiné?

Zneužívali jste někdy sami sebe?

Když byl někdo zneužíván, může se snažit držet toto zneužívání od sebe a od světa. Pokud tak učiní, může to zneužívání uzamknout v těle. Abuse Hold umožňuje lidem konečně opustit všechna místa, kde netrpělivě čekají na další kolo zneužívání.

Lidé, kteří absolvovali sezení Abuse Hold zaznamenali větší klid ve svých tělech. Včetně schopnosti zhluboka a snadno dýchat, pocitu relaxace a zklidněné mysli, kterou dříve nezažili. Jste zváni, abyste zažili dynamické změny, které jsou k dispozici tímto jedinečným tělesným procesem Access Consciousness zvaným Abuse Hold. Během tohoto sezení můžete pozorovat, darovat a přijímat proces objevování energií, které vedou k transformaci zneužívání.

 

Příprava na proces

Vlastnímu spuštění procesu ABUSE HOLD musí předcházet samostatná příprava klienta. Probíhá jednoduše formou poslechu audio nahrávky.  V nahrávce mluví zakladatel společnosti Access Consciousness® Gary Dougles. Nahrávka obsahuje čistící prohlášení, která uvolňují a připravují tělo na přijetí procesu. V současné chvíli je nahrávka k dispozici i v českém překladu. 

Nahrávku „Pre-Abuse Hold clearings Jul-23“, která trvá hodinu je třeba slyšet 22 krát, než-li obdržíte samostatný proces. Nahrávku můžete poslouchat ve dne i v noci, působí energeticky.

Nahrávku koupíte zde.

Jak probíhá samotný proces? 

Po dobu přibližně 1 hodiny ležíte v objetí s člověkem, jež vám spouští proces.