Access Consciousness

Access Consciousness® (čti: akses konšesnes) neboli přístup k vědomí, je sada nástrojů a procesů, které jsou navrženy tak, aby každému otevřely více vědomí. Ukazují nám nové možnosti, dávají nám uvědomění, díky kterým můžeme žít naše životy v radosti a lehkosti. V souladu samy se sebou. Tyto nástroje jsou úžasně jednoduché a velmi účinné.

Jedním ze základních nástrojů Access je OTÁZKA. Otázka mění energii jakékoli situace, otevírá prostor pro změnu. Bez odpovědi vymyšlené logickou myslí.

Každá volba, kterou jsme kdy udělali, vytvořila to, co žijeme dnes. Změníme-li naši volbu, změníme i naši budoucnost.

Co si v životě vybíráte vy?

Je právě teď ten čas to změnit a vybrat si něco jiného?

„Access je ta nejdivnější, nejdivočejší a nejšílenější metoda, jakou jsem kdy poznal – a funguje. Prostě funguje.

Jedním ze způsobů, jak popsat Access je metoda přeměny energie, která spojuje osvědčenou moudrost, starodávné znalosti a vysoce moderní pragmatické nástroje pro změnu. Jeho účelem je vytvořit možnost, aby existoval svět vědomí a jednoty.

Říkáte si, co je vědomí? Vědomí zahrnuje vše a nic nesoudí. Zahrnuje každou možnost, která by mohla existovat. Zcela bez jakéhokoliv soudu nebo soudu vás samých.“

Dr. Dain Heer

ACCESS BARS

The Access Bars je soubor 32 bodů na hlavě, které, když se jich lehce dotknete, stimulují pozitivní změny v mozku..

ACCESS TĚLESNÉ PROCESY

Tělesné procesy zvyšují naši schopnost vnímat, čeho si je tělo vědomo, co sděluje, co se děje…

ACCESS ENERGETICKÝ FACELIFT

Je úžasný proces, kterým odstraníte známky stárnutí v obličeji, rozjasníte pleť a vytvoříte podobné účinky i po celém těle.

SOP - SYMFONIE MOŽNOSTÍ

Sezení Symfonie vám umožňuje vstupovat do toho, co je pro vás a pro vaše tělo správné za hranicemi toho, co jste v této realitě nakoupili jako skutečné. 

ABUSE HOLD

Proces Abuse Hold umožňuje lidem, kteří byli či jsou zneužívání (fyzicky, mentálně, peněžně či jakoukoliv jinou formou) rozpuštění a uvolnění veškerého zneužívání z těla, které do něj uzamkli.