O mně

Jmenuji se Kristýna Vodičková a můj život, stejně jako ten váš (se domnívám) nebyl a není vždy jen poklidnou řekou lemující krajinu. Byly chvíle, kdy jsem narazila na různě zrádné splavy, překážky či vodopády. Někdy jsem „nástrahám“ dokázala čelit a proplout jimi bez „ztráty květinky“. Jindy jsem si z nich odnesla šrámy, či různě hluboká zranění. A mnohem více jsem si začala uvědomovat momenty, kdy svou loď, ve které pluji životem vlastně vůbec neřídím. Uviděla jsem, jak často se nechávám odnášet proudem tam, kam přesně nechci. Nebo dokonce nechávám ostatní, aby ji řídili za mě.

Velkými milníky a učiteli na mé cestě byli a vlastně stále jsou smrt a narození. Smrt mých blízkých a narození mých dcer bylo pro mě, jako bych proplula do říše fantazie, kde to, co platilo dřív už najednou neplatí. Jako Alenka v říši divů jsem začala objevovat svůj vnitřní svět a nestačila jsem (nestačím) se divit. Objevování a zkoumání sebe sama se pro mě stalo životní náplní, která mi přináší stále větší a větší radost, lehkost a svobodu. Jak to může být ještě lepší?

Našla jsem něco, v čem se cítím jako ryba ve vodě a to doslova – ryby jsou mé znamení a Vodičková jméno. Jakou zábavu a hravost s tím ještě můžu mít? A dělá mi velkou radost sdílet to, co vnímám, že je obrovským přínosem. Pokud se rozhodnete plout svým životem v lehkosti a radosti, zvu vás na společnou cestu. Naučíme se chytat vlny (příležitosti) života a místo toho, abychom se jimi nechali semlít, začneme surfovat. Co všechno je možné? Jaké možnosti tu pro nás jsou?
Těším se na společnou plavbu.