Kdo jsem?

Kdo jsem dnes? A jaká úžasná dobrodružství dnes můžu mít? Kdybych byla dnes opravdu sama sebou, co bych si vybrala? Co bych tvořila? A zničím a přetvořím všechno, co mi to nedovoluje.. všechny očekávání, představy, domněnky. 

Nedává vám to smysl? A co všechno v životě vám nedává smysl? A kde se pořád „vaříte“ na tom, že se to snažíte pochopit, vyřešit, změnit.. a často ty ostatní, protože až se změní ostatní, tak pak to bude vyřešené..hotové…pak to bude lepší, správné. A opravdu to pro vás funguje? Přináší vám to více lehkosti? Radosti? A co když to vůbec není o tom, abyste něco pochopili nebo udělali správně? 

Nedávalo mi smysl spoustu věcí, událostí, okolností se kterými jsem se napříč svým životem potkávala.. a myslela jsem si, že to špatně chápu, nerozumím tomu, dělám to blbě nebo musím ještě víc a víc pracovat na tom, aby jsem to změnila!

„Co když je všechno ještě úplně jinak, než jsem si myslela?“ byla otázka, která mi jednoho dne zněla hlavou jako zaseklý gramofon.. a začala otevírat obrovský prostor možností a ochoty přijmout i něco jiného, než jsem do té doby byla ochotná přijmout. 

„Paní Vodičková, možná to berete na lehkou váhu, ale byla jste v bezprostředním ohrožení života.“ Tak nějak zněla věta, kterou mi doktor říkal do očí 14 dní po porodu mé druhé dcery, kdy mi byla zjištěna rozsáhlá trombóza. 

Celá tahle událost mě pozvala ještě k větší upřímnosti sama k sobě. K rozhodnutí změnit cokoliv a všechno, protože tu musí být možné i něco jiného!

A pak mi přišel do života Access ..

Vždycky jsem věděla, že je možné i něco jiného.. Ale to, co žiju dnes je za hranice všeho, co jsem si kdy myslela, že je vůbec možné..

.. otázkou však je, co mohou nástroje Access vytvořit pro Vás? Jakou lehkost mohou přinést do vašeho života, pokud si to vyberete?  

Jenom vy víte, co je pro vás pravda. Zvu vás ke společnému prozkoumání, kým skutečně jste. Moje vlastní cesta k vědomí pokračuje stejně jako ta vaše.