Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Symfonie možností – skupinové ochutnávky

17 dubna @ 8:00 pm - 9:00 pm

400Kč
Přemýšleli jste někdy o tom, že žijeme ve světe tvořeném energií? Doslova všechno je energie – od stromů venku po oblečení, které máme na sobě, dokonce i naše myšlenky, pocity a každá naše volba. Většině z nás však nikdy nebylo ukázáno, jak s těmito energiemi pracovat.
Sezení Symfonie vás zve k žití úplně jiným způsobem. Každý člověk má jedinečnou kapacitu přijímat a dávat energie. Sezení Symfonie vám umožňuje vstupovat do toho, co je pro vás a pro vaše tělo správné za hranicemi toho, co jste v této realitě nakoupili jako skutečné. To začíná vytvářet prostor pro vědomí, že bez ohledu na to, jakou realitu aktuálně žijete, není to jediná možná realita, kterou si můžete vybrat.
Nejedná se o terapii nebo o léčebné sezení – je to průzkum energií s cílem posílit každou osobu, aby věděla, že ví, a co si může vybrat nebo změnit.
Skupinová ochutnávka bude probíhat v menší skupině (maximální kapacita 10 lidí). Během ochutnávky se otevírá prostor pro to, aby si klient uvědomil možnosti, o kterých možná nikdy předtím neuvažoval.
S sebou si prosím vezměte karimatku na které budete během ochutnávky ležet. Dále doporučuji pohodlné oblečení.
Deky a polštářky jsou k dispozici na místě.
Investice je 400,- a platí se v hotovosti na místě.
Je nutné si předem rezervovat místo.
Kontakty
Kristýna Vodičková – https://zavodickou.cz/kontakty/
Simona Hrabalová – https://simonahrabalova.cz/kontakt/

Podrobnosti

Datum:
17 dubna
Čas:
8:00 pm - 9:00 pm
Cena:
400Kč

Pořadatel

Simona Hrabalová
View Pořadatel Website