Načítám Akce

« Všechny Akce

Kurz Energetického Faceliftu

14 července @ 10:00 am - 6:00 pm

Access Energetický Facelift je velmi dynamický, ale zároveň laskavý, jemný a pečující tělesný proces. Pomáhá přirozené harmonizaci celého těla a nastartování imunity. Tento proces používá a obsahuje přes 30 různých energií a tělesných procesů, které umožňují tělům změnit cokoliv.

Tento proces je pro kohokoli, kdo má zájem vypadat a cítit se mladší a mít více energie.
Access Facelift může také přispět k celkovému uzdravení, pohodě a uvolnění v těle. Prohlubuje a zrychluje přirozené hojivé schopnosti těla a umožňuje buňkám vaší tváře získat zpět jejich přirozenou záři, mládí a krásu.

Access Energetický Facelift je vhodný pro ženy a muže všech věkových kategorií a funguje v souladu s dalšími postupy. Výsledky jsou zcela bez rizika a každým následným sezením se zvyšují. Výhody však nejsou jen hluboko na kůži. Energetický Facelift působí také na podprahových příčinách hodnocení a stárnutí, pomáhá vám vypadat odlišně, jednat jinak, cítit se jinak a vytvářet větší lehkost, radost pro vaše tělo a váš život.
Vaše tvář vypovídá o celém vašem životě. Energetický Facelift obsahuje mnoho procesů, které vás k této transformaci dovedou. Může to být jeden z nejdůležitějších zážitků pro vaše vlastní sebevědomí a duševní zdraví.

Jak kurz probíhá?

  • Na kurzu se naučíte používat energie k pozvednutí a omlazení celého těla za použití jemného, uklidňujícího, pečujícího doteku na tváři a krku
  • Kurz je jednodenní a trvá cca 7-8 hodin
  • Seznámíte se se zakladatelem Access Consciousness, shlédnete video, kde metodu představí
  • V průběhu dne každý účastník 2x přijme sezení Faceliftu a 2x ho poskytne
  • Dostanete spoustu dalších snadných a velmi účinných nástrojů ke změně svého života
  • Naučíte se používat Access Consciousness čistící prohlášení, tzv. „Clearing statements“
  • Získáte oficiální manuál Access Facelift v českém jazyce
  • Obdržíte certifikát praktika metody Access Facelift od společnosti Access Consciousness

Po jeho absolvování obdržíte certifikát, jste zaregistrováni u Access Consciousness® jako Praktik, můžete metodu používat pro sebe a nabízet individuální terapie klientům. Kromě toho se můžete účastnit výměn s dalšími praktiky a dopřávat si tuto úžasnou relaxaci pravidelně.

Access energetický facelift je profesionálně poskytován v lázních, v masážních praxích, v centrech proti stárnutí, centrech plastické chirurgie i ve wellness centrech po celém světe.

Investice do kurzu je 10. 000,– Kč. Děti do 15 let mají kurz zdarma v doprovodu platící osoby. A studenti do 18 let mají poloviční kurzovné. Pokud kurz opakujete, je Vaše investice také poloviční – tedy 5.000,- Kč

Platíte-li poloviční cenu, zadejte prosím při objednání do políčka Mám slevový kupón –  kód FACELIFT

Těším se
Kristýna Vodičková, CF

Podrobnosti

Datum:
14 července
Čas:
10:00 am - 6:00 pm